Často kladené otázky

Často kladené otázky

Nekonečná knižnica je jedinečná služba na Slovensku, ktorá ponúka prenájom kníh s doručením v cene. Sme knižnica, do ktorej nechodíte, ale príde za Vami. Jedná sa o prenájom kníh na území celého Slovenska s možnosťou doručenie cez Packetu, kuriérom alebo osobným prebratím.  Momentálne máme v ponuke dva skúšobné žánre – biznis literatúru a beletriu , ale pracujeme na pridaní ďalších žánrov a nových titulov.

Na našej stránke si jednoducho vyberieš svoj žáner, ktorý by si chcel čítať a my ti následne odošleme balíček s knihami. Každý balíček obsahuje 5 kníh, ktoré si môžeš vychutnávať po dobu 3 mesiacov. V každom balíčku sa taktiež nachádzajú tématické a zberateľské predmety, ktoré ti ostanú. Po uplynutí 3 mesiacov sa balíčky jednoducho vymenia a ty si môžeš vycutnávať nové knihy.

Súčasná cena je 32,9€ za jeden balíček v prípade predplatného na 3 mesiace, ak si však predplatíš našu službu na 6 mesiacov, cena za balíček je 29,9€. V prípade predplatného na celý rok sotjí jeden balíček len 23,9€. Okrem kníh najdeš v balíčku aj tématické a zberateľské predmety ako je napríklad: záložka, zápisník, pero, odznaky, nálepky, listy, úlohy, sladké prekvapenie či výberový čaj pre pokojný večer. Obsah balíčku sa však stále mení a je závislý od žánru.

Knihy ktoré máme v ponuke sú vyberané na základe odporúčaní odborníkov a nadšencov literatúry. Následne tieto knihy prehodnotíme a ponúkneme len to najlepšie.

Napísať nám môžeš priamo na náš mail objednavky@nekonecnakniznica.sk alebo na náš Instagram/ Facebook @nekonecnakniznica 🙂

Naše predplatné sa dá objednať na dobu 3, 6 alebo 12 mesiacov. Počas tohto obdobia na teba čaká množstvo skvelých kníh, ktoré určite nebudeš ľutovať.

Ak neprečítaš všetkých 5 kníh, nič sa nedeje. Stačí nám napísať aké knihy si chceš dočítať a my ti pošleme v následujúcom balíku o niekoľko kníh menej alebo predĺžime tvoju výmenu.

Áno, po dohode s nami ti vytvoríme cenovú kalkuláciu na menší počet kníh a pokúsime sa vytvoriť optimalizované balíčky pre teba.

Každú knihu pred odoslaním ručne kontrolujeme, a tak by táto situácia nemala nastať. Samozrejme ak by sa niečo podobné stalo, knihu ti na vlastné náklady vymeníme.

V prípade ak budeme mať v systéme poškodenú knihu, ktorú už nebudeme môcť posielať ďalším nadšencom čítania, knihu podľa jej stavu ponúkneme na predaj za veľmi zvýhodnenú cenu.

V prípade, ak budeš mať nejaké otázky alebo budeš potrebovať pomôcť s nejakým problémom napíš nám na mailovú adresu objednavky@nekonecnakniznica.sk

WordPress Theme built by Shufflehound.